معامله با یک حساب کوچک

صفحه اصلی » معامله با یک حساب کوچک

شما ممکن است فقط با شروع کردن، و یا شما ممکن است تا به حال چند تجربه بد و در حال تلاش برای کار راه خود را به بالا. در هر صورت، می تواند احساس کند که فرصت های زیادی برای سرمایه گذاری بدون درجه ای از خطر وجود ندارد. احساس دلسردی نکنید ! حتی بزرگترین معامله گران با سهام شروع کوچک زمانی که آنها کار خود را به امور مالی و سرمایه گذاری آغاز کرده اند. با این حال، این بدان معنا نیست که معامله گران کوچک نمی توانند بازده بزرگی در سرمایه تولید کنند. در واقع، معامله گران موفق راه هایی برای اهرم سرمایه گذاری های اولیه کوچک به دستاوردهای بسیار بزرگتر در طول زمان پیدا کرده اند. به یک معامله گر جدید یا حتی با تجربه، مقدار زیادی برای یادگیری در مورد پیدا کردن موفقیت در روش وجود دارد. در اینجا برخی از استراتژی های کلیدی برای معامله  کوچک برای تولید بازده بزرگ در هر بازار است.

مزایای معامله  کوچک چه هستند؟

معامله  کوچکیک راه عالی برای مبتدیان برای یادگیری بازار و تست کردن استراتژی بدون نیاز به یک ضربه مالی بزرگ اگر تلاش های خود را کار نمی کند را فراهم می کند. تنها راه برای تبدیل شدن به یک معامله گر متخصص از طریق تجربه است. معاملات کوچک اجازه می دهد برای این در حالی که همچنین ارائه اهرم بالاتر. از دیگر مزایای معامله  با حساب کوچک می توان به کنترل بهتر و سازمان اشاره کرد. یک حساب کوچک به شما این قدرت را می دهد که محدودیت ها، خطرات و اهرم های خود را به طور متوسط کنترل کنید. با استفاده از اعداد کوچکتر نیز به شما اجازه می دهد تا بهتر سازماندهی یک طرح تجاری و داده های حاصل از معامله .

محدودیت های یک حساب کوچک

با یک حساب کوچک، مدتی طول خواهد کشید قبل از اینکه ریوارد های قابل توجهی را ببینید. اکثر معامله گران جدید به اندازه کافی صبور نیستند و با آن در نهایت ساخت اشتباهات بسیار مهم به تجربه کردن برخی از سود اضافی نیست. از حساب کوچکی با انتظار به دست آوردن ریوارد های بالا با ریسک کمی استفاده نکنید. در عوض، آن را به عنوان یک حساب آموزشی برای یادگیری روندی که دنبال می کنید و استراتژی هایی برای سرمایه گذاری بر روی آن ببینید تست کنید.

بر خلاف حساب های بزرگ، شما با محدودیت های متعددی در مورد آنچه که می توان با یک حساب کوچک و چگونگی معامله مواجه خواهید شد. محدودیت های قانونی نیز در مورد اینکه چقدر می توانید برای سهام قرض بگیرد اعمال می شود. این عوامل معامله  را به اتلاف وقت برای روندها و استراتژی های خاصی کوچک می کند.

درک ریسک و ریوارد

برخی از مهم ترین چیزهایی که یک معامله گر جدید نیاز به درک ریسک، ریوارد، و رابطه بین آنها است.

خطر: خطر این است که چقدر شما به طور بالقوه می تواند از دست بدهید اگر یک سرمایه گذاری با شکست مواجه شود.

ریوارد: ریوارد این است که اگر معامله  شما موفق باشد چقدر می توانید به دست آورید.

نسبت: در حالت ایده آل، شما می خواهید نسبت خطر به ریوارد کمتر از 1.0، که نشان می دهد دستاوردهای بالقوه بیشتر از زیان های بالقوه است. این عدد با تقسیم ریسک بر اساس ریوارد محاسبه می شود. یک نسبت R/R ابزار مفیدی برای تخمین سود است، اما تضمین کننده نیست.

پیدا کردن کیفیت سهام کلاه کوچک

در حالی که اکثر مردم به سمت معاملات بزرگتر نگاه کنید، مقدار زیادی از سهام کلاه کوچک برای شما به استفاده از وجود دارد. چطور یجوری بهترین ها رو پیدا میکنی؟

هنگامی که شما پیدا کردن یک سهام کوچک، بررسی کنید که حداقل مقدار ورود است و تعیین چقدر شما مایل به معامله  بالاتر از آن است. شما همچنین باید در نظر بگیرید که چقدر رقابت می خواهید. سهام کمتر محبوب ریوارد بیشتری برای هر فرد با توجه به عملکردش خطر را افزایش می دهد. با این حال، رقابت بیشتر به معنای سود کوچکتر و فرصت کمتر برای آزمایش اثربخشی کامل یک استراتژی است.

3 استراتژی برای معامله  کوچک

موفقیت یک معامله  تقریباً همیشه به استراتژی درگیر پایین می آید. در اینجا سه استراتژی اصلی برای معامله  کوچک است که حتی مبتدیان می توانند استفاده کنید.

  1. معاملات روز: روش معاملات روز شامل خرید و فروش مقدار زیادی از یک دارایی در عرض یک روز است. این استراتژی زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که یک معامله گر امروز قیمت های بالایی را می بیند اما گمان می کند فردا افت خواهند کرد.
  2. پوسته پوسته شدن: معاملات پوسته پوسته شدن زیرمجموعه ای از استراتژی های معاملات روز است. در حالی که معاملات روز اجازه می دهد تا دارایی ها در هر نقطه از روز خریداری و فروخته شوند، پوسته پوسته شدن این روند را در عرض چند دقیقه کامل می کند. این خرید سریع و فروش مجدد ایده آل برای مقادیر کمی است که می تواند به تدریج اضافه کردن.
  3. استراتژی معاملات موقعیتی: این استراتژی برای معامله گران است که می خواهند یک سرمایه گذاری بلند مدت با پرداخت بالاتر. معامله گر دارای یک موقعیت واحد برای هر بازه زمانی طولانی تر از یک روز است. بر اساس این استراتژی، دستاوردهای بالقوه افزایش می یابد. با این حال خطرات بالقوه در کنار آن ها افزایش می یابد.

نکاتی برای معاملات حساب های کوچک

معامله یک حساب کوچک گاهی اوقات می تواند پیچیده تر از معامله حساب های بزرگ باشد. در اینجا برخی از راهنمایی به شما در مسیر نگه دارید.

  • کاهش حدضرر های بلافاصله
  • صبور باشید
  • خویشتن داری کنید
  • چوب به کمتر از 2٪ خطر
  • تست و آزمایش مجدد استراتژی چند بار قبل از نتیجه گیری اگر آن را کار می کند یا نه
  • تعیین مقدار حد ضرر

نتیجهٔ نهایی

معامله حساب های کوچک می تواند دشوار باشد، اما این فرایند می تواند سود را با صبر کافی و یک استراتژی مناسب به دست آورد. استفاده از اطلاعات در این راهنما برای شروع معاملات کوچک امروز!

معاملات حساب کوچک

سودآورترین راه در معامله  چه راهی است؟
چگونه شما می توانید بیشترین سود را در استراتژی های شما پیاده سازی بستگی دارد, ارزهای شما دارد, و آنچه شما مایل به ریسک کردن در آن هستید. به طور کلی یکی از بلافاصله سودآورترین اشکال معامله ، معامله  درون روزی است. با معاملات داخل روز، صبح زود خرید می کنید و روز را صرف ردیابی بازار می کنید. هنگامی که فرصتی به وجود می رسد، شما بلافاصله قبل از بسته شدن بازار برای آن روز معامله  می کنید. این سریع ترین راه برای دیدن سود (یا زیان) است. معامله  برک آوت استراتژی دیگری است که می تواند منجر به دستاوردهای خالص بزرگ شود. معامله گران با استفاده از شاخص هایی برای پیش بینی یک برک آوت می توانند سرمایه گذاری های خود را برای سود بردن از تغییر ناگهانی یک روند بازار آماده کنند.

چگونه با مقدار کمی پول معامله می کنید؟
اول، شما نیاز به پیدا کردن یک سهام درپوش کوچک است که متناسب با نیازهای شما. پس از آن تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید سرمایه گذاری کنید. تعیین نسبت R / R و یک طرح پشتیبان گیری اگر استراتژی خود را شکست خورده است. با صبر و سازگاری، شما می توانید به طور موثر با هر مقدار از پول معامله .

کدام دارایی برای معامله  بهتر است؟
در یک بازار جهانی، دارایی های مختلفی برای انتخاب وجود دارد. به عنوان یک مبتدی، ممکن است بخواهید یک دارایی کوچکتر را برای تمرین با در نظر بگیرید. هنگامی که شما احساس اعتماد به نفس, حرکت به معامله  فارکس. ارز یک بازار بین المللی با داده های منتشر شده در هفته است. این اجازه می دهد تا شما را به تجزیه و تحلیل جدیدترین داده ها به سرعت تعیین ارزش ارز قبل از معامله . تجربه ای که از معامله  فارکس به دست می آورید به شما ابزارهایی را می دهد که باید تقریباً در هر دارایی دیگری موفق شوید.

کدام معامله برای مبتدیان بهتر است؟
در میان گزینه ها و ترکیب های مختلف، یکی از بهترین انتخاب ها برای معامله گران مبتدی، بازار فارکس با یک استراتژی تجاری نوسانی (بلند مدت) است. بازار فارکس یک مکان عالی برای مهارت های تجاری خود را و به دست آوردن تجربه ارزشمند است. در همین حال ، نوسان استراتژی تجاری اجازه می دهد تا شما را به آزمایش با سرمایه گذاری های بلند مدت ، که شما بیشتر و بیشتر به عنوان شما آگاه تر در مورد معامله  استفاده کنید.

قانون 5-3-1 معامله  چیه؟
یکی از شناخته شده ترین قوانین تجاری 5-3-1 است. این عدد نشان دهنده تمرکز بر روی پنج جفت ارز   عمده، سه استراتژی، و یک زمان مشخص در هر روز است. هدف از این قانون این است که نگه داشتن معامله گران از تبدیل شدن به غرق شده توسط گزینه ها و یا گرفتن در بیش از سر خود را.

قانون 2 درصدی در معاملات چه است؟
قانون ۲٪ به نسبت ریسک به ریوارد شما اشاره دارد. شما امن ترین زمانی که شانس خود را از دست دادن کمتر از 2٪ در مقایسه با شانس خود را برای به دست آوردن. هنگامی که معامله گران جدید بالاتر از این به امید ساخت سود سریع، آنها اغلب در نهایت در آسیب مالی و مجبور به وحشت فروش سهام خود را داشته باشید. هرگز بیش از 2٪ خطر را قبول کنید مگر اینکه شما آماده برای پوشش از دست دادن باید سرمایه گذاری شکست بخورد.

آیا می توانید پول معامله مقادیر کمی؟
آره، میتونی. شما می توانید حساب های تجاری پول در هر اندازه را. با این حال ، مقدار پول شما به طور بالقوه می توانید کسب درآمد متفاوت خواهد بود بر اساس چقدر خطر شما مایل به گرفتن. حساب های کوچک به بهترین وجه برای رسیدن به سود کوچک استفاده می شود در حالی که یک معامله گر یک استراتژی جدید را آزمایش می کند یا بازار را یاد می گیرد. آیا اشتباه از باور شما فورا می توانید مقدار قابل توجهی از پول از معامله  کوچک را ندارد. بسیاری از معامله گران جدید آسیب خود را با استفاده از این “استراتژی”, و برخی هرگز موفق به بهبود از دست دادن مالی. در معاملات خود مسئول باشید. به حداکثر رساندن خویشتن داری و صبر به نوبه خود سود را به حداکثر خواهد برد.

آیا معامله  فارکس بودجه کوچک می تواند سودآور باشد؟
آنها کاملا می تواند اگر شما استراتژی درست، صبر، و کمی از شانس. اکثر معامله گران متخصص کردم شروع خود را معامله  کوچک تا زمانی که آنها به اندازه کافی ریوارد و تجربه به حرکت در معاملات بزرگتر به دست آورده است. چیزی که به معاملات کوچک پتانسیل سودآوری بالا را می دهد اهرم مالی است. با این حال ، بیشتر شما تلاش برای ایجاد در یک معامله  کوچک ، مخاطره آمیز تر آن است.

چگونه یک حساب کوچک رشد می کنید؟
مهم ترین گام کسب تجربه است. کسی که معامله  یا بازاری که در آن هستند را درک نمی کند، هر چقدر هم که حسابش بزرگ باشد، موفقیتی پیدا نخواهد کرد. از حساب کوچک خود به عنوان فرصتی برای یادگیری هر چیزی که می توانید قبل از گسترش استفاده کنید.

کاهش ریسک شما و به حداکثر رساندن سود یکی از کلیدهای رشد یک حساب کوچک است. خطرات غیر ضروری را در نظر نگیرید، و خودتان را بر این اساس مدیریت کنید. همانطور که شما به عنوان یک معامله گر توسعه, شما به تدریج می توانید حاشیه خطر خود را افزایش می دهد, اما هرگز خطر بیش از شما می توانید رسیدگی. وارد معامله  موفق تا زمانی که ممکن است در حالی که بلافاصله بسته شدن سرمایه گذاری های شکست خورده است. فقط در صورتی وارد معاملات جدید می شوند که چشم انداز مثبت باشد. نگه داشتن تمرکز در داده های بازار بدانید که چه زمانی فرصت خود را ممکن است به وجود می آیند. با دنبال کردن این نکات می توانید یک حساب کوچک را در زمان نسبتا کمی رشد دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 15 =

Axi
۳.۸ rating
Axi یک بروکر معاملات آنلاین جهانی است که پلتفرم های معاملاتی برای CFDهای سهام، فارکس، شاخص ها، طلا و بیشتر را ارائه می دهد. آنها انواع پلتفرم های معاملاتی را ارائه می دهند، از جمله MT4 و MT4 WebTrader، همراه با مجموعه ای از منابع و ماشین حساب های معاملاتی. بازارهای متنوعی برای معامله ارائه می دهند، از جمله فارکس، سهام، شاخص ها، کالاها و رمز ارزها. Axi منابع آموزشی برای معامله گران ارائه می دهد، از جمله آموزش های ویدئویی MT4، کتاب های الکترونیکی رایگان، وبلاگ و واژه نامه رمز ارز. آنها با بیش از 60,000 معامله گر در بیش از 100 کشور، شهرت قوی ای دارند و از سال 2007 مجوز کامل و تنظیم شده اند. Axi ارائه دهنده قیمت گذاری بسیار رقابتی، تکنولوژی معاملاتی با عملکرد بالا، اجرای فوق العاده سریع، اسپردهای کم، بازده بالا و اهرم مالی انعطاف پذیر است. آنها خدمات مشتری برنده جایزه 24/5 و پورتال خدمات خود را با پشتیبانی چند زبانه ارائه می دهند.
۴.۰ rating
هات فارکس در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، و حضور خود را در بیش از ۱۰۰ کشور گسترش داده است. هات فارکس توسط اداره رفتار مالی (FCA) در بریتانیا تنظیم می شود. گروه بازارهای HF به دو بخش تقسیم شده است, HF بازار انگلستان محدود و HF بازار اروپا Ltd. HotForex که انواع حساب های مختلف, ابزار معامله گر, و نرم افزار برای تسهیل مشتریان نهادی و فردی به تجارت مشتقات و فارکس آنلاین ارائه می دهد.
۴.۳ rating
HYCM یا Henyep Markets یک کارگزار جهانی CFD و فارکس است. شرکت مادر HYCM، Henyep در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد. این کارگزار توسط چندین مقام مالی در سطح جهانی از جمله اداره خدمات مالی بریتانیا (FCA) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود. عملیات HYCM در بریتانیا امن در نظر گرفته شده است چرا که آن را تا به سابقه طولانی و آن را توسط FCA رده بالا تنظیم شده است.
۴.۰ rating
روبو فارکس در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و شریک رسمی ب ام ام موتوراسپورت است. کمیسیون بین المللی خدمات مالی بلیز کارگزار را مجاز و تنظیم کرده است که حساب های تجاری تفکیک شده ای را با پیشگیری از تعادل منفی شدن موجودی حساب ارایه می دهد.
۴.۸ rating
کارگزاری LiteFinance در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد. پس از آن این شرکت به یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در بازارهای کارگزاری اروپا تبدیل شده است. اهداف برتر کارگزار بهبود فناوری آوردن معاملات مشتری به بازار بین بانکی و ارائه دهندگان نقدینگی و همچنین ارائه خدمات اضافی برای سرمایه گذاری منفعل است.