راهنمای مبتدیان برای شروع تجارت فارکس 

صفحه اصلی » راهنمای مبتدیان برای شروع تجارت فارکس 

مفهوم تجارت فارکس گاهی اوقات می تواند دشوار به درک به معامله گران، به خصوص مبتدیان. با این حال، تعدادی از مراحل است که شما می توانید برای شروع تجارت فارکس و جلوگیری از اشتباهات رایج وجود دارد.

برای برخی، یک راه خوب برای شروع این است که در مورد اصول اولیه اول یاد بگیرند. به منظور به طور کامل درک چگونه فارکس کار می کند، آن را خوب خواهد بود به درک مفاهیم جفت ارز، نرم افزار تجاری، و ابزار تجاری.

پس از انجام این کار، یک مبتدی می تواند اقدام به دنبال یک کارگزاری قابل اعتماد برای ثبت نام با. این فرایند ممکن است نیاز به برخی از تحقیقات و تلاش, با این حال, تلاش خود را به احتمال زیاد به پرداخت کردن یک بار بودجه خود را با یک کارگزار قابل اعتماد در آینده امن.

در نهایت، پس از ساخت مهارت ها و اعتماد به نفس کافی، شما می توانید تجارت با پول واقعی را آغاز کنید. بسیاری از حرفه ای فارکس توصیه می کنند که یک معامله گر همیشه باید یک رکورد از چقدر موفق هستند به منظور تعیین مناطق ممکن برای بهبود نگه دارید.

در راهنمای زیر، هر یک از مراحل فوق را که با جزئیات بیشتری توضیح داده شده است، پیدا خواهید کرد. همچنین این راهنمای معاملات فارکس شروع به سوالات رایجی که مبتدیان دارند پاسخ خواهد داد.

بهترین راه برای یادگیری تجارت فارکس چگونه است؟

هیچ رویکردی برای یادگیری تجارت فارکس است که می تواند به عنوان یکی از بهترین تک وجود دارد. فرایند یادگیری برای همه متفاوت است، و توصیه می شود که شما سعی کنید از منابع مختلف برای دیدن که یکی بهترین کار را برای شما.

معمولاً مبتدیان بین سه استراتژی یادگیری زیر، یا با ترکیب هر سه انتخاب می کنند:

 • یادگیری از طریق راهنماها و آموزش های آنلاین
 • مطالعه کتاب فارکس و داستان موفقیت از معامله گران حرفه ای
 • یادگیری از طریق آزمایش و خطا

اگر شما به دنبال یک منبع است که شروع تجارت فارکس توضیح داده شده در جزئیات بزرگ، سپس راهنماهای آنلاین و آموزش می تواند یک نقطه شروع خوب برای شما باشد. چنین راهنماهایی به اشکال مختلف از درس های ویدئویی گرفته تا جزوات آموزشی می آیند و همچنین می توانید نسخه های رایگان راهنماهای مختلف را به صورت آنلاین پیدا کنید.

یادگیری تجارت فارکس از کتاب ها نیز می تواند برای برخی کاملا مفید باشد، اگرچه بسیاری از کارشناسان زمینه معتقدند که این روش زمانی که با برخی تمرینات عملی ترکیب می شود، مانند تجارت با حساب نسخه ی نمایشی رایگان، بیشترین سودمندی را دارد.

در نهایت، شروع معاملات فارکس فورا و یادگیری در این روند نیز می تواند برای برخی کار می کنند. اگر شما تصمیم به انجام این کار، ما توصیه می کنیم که شما آن را با دقت نزدیک و سرمایه گذاری بودجه بیشتر از شما آماده برای از دست دادن نیست.

مفاهیم اساسی که باید یاد بگیرید چه هستند؟

هنگامی که مبتدیان در حال آشنایی با بازار فارکس هستند، اغلب گیج و مطمئن نیستید که از کجا شروع کنند. معمولاً توصیه می شود که ابتدا درک مفاهیم اساسی فارکس مانند ابزارهای تجاری (جفت ارز) و ابزارهای تجاری را بسازید.

همانطور که احتمالا می دانید، ارز اصلی ترین ابزار تجاری در فارکس است. گروهی که جفت ارز واگذار می شود به محبوبیت ارزها، حجم معاملات و قدرت اقتصاد ملی آن بستگی دارد.

برای کسانی که مایل به شروع معاملات ارز، 3 نوع اصلی از جفت ارز FX به یاد داشته باشید وجود دارد:

 • عمده
 • جزئی
 • اگزاتیک

تجارت جفت ارز عمده امن تر در نظر گرفته شده و اغلب به معامله گران آماتور توصیه می شود. ۴ جفت ارز عمده از این قرارند:

 • یورو / دلار آمریکا
 • USD/JPY
 • پوند پوند / دلار آمریکا
 • USD/CHF

جفت ارز جزئی نیز کاملا محبوب در میان معامله گران مختلف است. ۱۴ جفت ارز جزئی وجود دارد که از ترکیب های مختلف ۸ ارز عمده تشکیل شده اند. اگر شما مایل به شروع معاملات فارکس امروز، ما تحقیق و تجزیه و تحلیل جفت ارز برای تعیین که یکی از شما بیشترین سود را توصیه می شود.

در نهایت، جفت ارز عجیب و غریب شامل یک ارز عمده (معمولاً دلار آمریکا) و ارز یک کشور با اقتصاد نوظهور است. تجارت چنین جفت هایی معمولاً نیاز به دانش و مهارت زیادی دارد و مبتدیان اغلب در برابر این کار توصیه می شوند.

یکی دیگر از مفهوم مفید برای کشف انواع ابزارهای تجاری است که شما می توانید در جلسات تجاری خود استفاده کنید. ابزارهای اصلی تجاری به یاد داشته باشید در طول مراحل اول در تجارت فارکس شاخص های فنی، شاخص های اساسی، و ربات های خودکار است.

از شاخص های فنی برای تجزیه و تحلیل حرکات قیمت در بازار فارکس مانند میانگین قیمت و نوسانات استفاده می شود. به نوبه خود، شاخص های اساسی معمولاً در قطعات خبری مربوطه یافت می شوند، که تحولات عمده ای را که بر بازار تأثیر می گذارد، تشریح می کنند.

در نهایت، یک ربات تجاری خودکار ابزاری است که می تواند جلسات تجاری شما را بدون دست انجام دهد. این ابزار اغلب توسط کسانی که شروع به تجارت فارکس استفاده می شود اما فاقد مهارت ها و اعتماد به نفس برای انجام آن را به خودی خود.

چگونه برای پیدا کردن یک کارگزار برای پیوستن به؟

پیدا کردن یک کارگزار قابل اعتماد برای پیوستن می تواند کاملا دشوار باشد، به خصوص به کسانی که به این زمینه جدید هستند. توصیه می شود که شما برای اولین بار تعیین آنچه شما به دنبال در تجربه معاملات کلی خود را، و سپس پیدا کردن یک کارگزاری است که بهترین پذیرایی از نیازهای خود را.

یکی دیگر از عوامل مهمی که باید در نظر بگیرید ایمنی کارگزاری است که به آن می پیوندد. بازار می تواند پر از کلاهبرداری، و اگر شما مایل به شروع یک کسب و کار تجاری فارکس، شما احتمالا نمی خواهید وجوه خود را از دست داده و یا به سرقت رفته است.

همیشه توصیه می شود که شما یک کارگزار با مجوز رسمی را انتخاب کنید، و شماره مجوز نیز باید با سازمان نظارتی مربوطه بررسی شود. همچنین, می تواند مفید به دنبال یک کارگزاری ارائه می دهد که یک حساب نسخه ی نمایشی, آن را به عنوان می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تمرین مهارت های خود را به صورت رایگان قبل از تجارت با پول واقعی.

افکار نهایی در تجارت فارکس راهنمای شروع

به طور کلی، ما تعیین کرده اند سه مرحله اساسی است که مبتدی می تواند با معاملات فارکس آغاز شده است. یکی از اولین اشاره به پیدا کردن بهترین راه برای یادگیری اصول اولیه تجارت فارکس. برای برخی، می تواند کتاب ها یا راهنماهای آنلاین باشد، در حالی که دیگران یادگیری را با عمل ترجیح می دهند. همچنین بسیاری ترجیح می دهند از طریق ترکیب هر سه یاد بگیرند.

اگر شما مایل به شروع معاملات فارکس از خانه نیز نیاز به پیدا کردن یک کارگزاری قابل اعتماد برای پیوستن به. این فرایند می تواند زمان بر و پیچیده باشد، با این حال، باید به دقت به آن نزدیک شود تا در آینده از زیان های مالی جلوگیری شود.

اتمام بررسی کارگزار فارکس بالا ما برای شروع:

 • Xm
 • اکسی ترادر
 • الباری

پرسش های مکرر در مورد شروع معاملات فارکس

آیا می توانید فارکس را بدون پول شروع کنید؟

شما می توانید و شما نمی توانید در همان زمان. برخی از کارگزاران ارائه حساب های نسخه ی نمایشی که به شما اجازه تمرین مهارت های خود را در یک بازی شبیه سازی تجاری، با این حال، آن را به شما هیچ پول به ارمغان بیاورد. اگر شما مایل به به دست آوردن برخی از سود، شما معمولا قادر به شروع معاملات فارکس بدون پول، چرا که بسیاری از کارگزاران احتمالا از شما بخواهید به سپرده برای دسترسی به بازار واقعی است. با این حال ، برخی از کارگزاران فارکس ارائه پاداش بدون سپرده خوش آمدید ، که بدان معنی است که شما برخی از بودجه به تجارت با پس از ثبت نام با یک کارگزار از انتخاب شما.

برای شروع فارکس به چه چیزی نیاز دارم؟

بسیاری از افرادی که جستجو برای “راهنمای شروع تجارت فارکس” به دنبال یک چک لیست کامل از آنچه که آنها نیاز به / انجام به بازار FX دریافت کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، هیچ دستور العمل تنها برای موفقیت در فارکس وجود دارد، و روند گرفتن به آن فردی برای هر معامله گر است. بنابراین ما می توانیم بگوییم که اصلی ترین چیزی که شما نیاز به شروع فارکس علاقه واقعی و تمایل به یادگیری است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 1 =

Axi
۳.۸ rating
Axi یک بروکر معاملات آنلاین جهانی است که پلتفرم های معاملاتی برای CFDهای سهام، فارکس، شاخص ها، طلا و بیشتر را ارائه می دهد. آنها انواع پلتفرم های معاملاتی را ارائه می دهند، از جمله MT4 و MT4 WebTrader، همراه با مجموعه ای از منابع و ماشین حساب های معاملاتی. بازارهای متنوعی برای معامله ارائه می دهند، از جمله فارکس، سهام، شاخص ها، کالاها و رمز ارزها. Axi منابع آموزشی برای معامله گران ارائه می دهد، از جمله آموزش های ویدئویی MT4، کتاب های الکترونیکی رایگان، وبلاگ و واژه نامه رمز ارز. آنها با بیش از 60,000 معامله گر در بیش از 100 کشور، شهرت قوی ای دارند و از سال 2007 مجوز کامل و تنظیم شده اند. Axi ارائه دهنده قیمت گذاری بسیار رقابتی، تکنولوژی معاملاتی با عملکرد بالا، اجرای فوق العاده سریع، اسپردهای کم، بازده بالا و اهرم مالی انعطاف پذیر است. آنها خدمات مشتری برنده جایزه 24/5 و پورتال خدمات خود را با پشتیبانی چند زبانه ارائه می دهند.
۴.۰ rating
هات فارکس در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، و حضور خود را در بیش از ۱۰۰ کشور گسترش داده است. هات فارکس توسط اداره رفتار مالی (FCA) در بریتانیا تنظیم می شود. گروه بازارهای HF به دو بخش تقسیم شده است, HF بازار انگلستان محدود و HF بازار اروپا Ltd. HotForex که انواع حساب های مختلف, ابزار معامله گر, و نرم افزار برای تسهیل مشتریان نهادی و فردی به تجارت مشتقات و فارکس آنلاین ارائه می دهد.
۴.۳ rating
HYCM یا Henyep Markets یک کارگزار جهانی CFD و فارکس است. شرکت مادر HYCM، Henyep در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد. این کارگزار توسط چندین مقام مالی در سطح جهانی از جمله اداره خدمات مالی بریتانیا (FCA) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود. عملیات HYCM در بریتانیا امن در نظر گرفته شده است چرا که آن را تا به سابقه طولانی و آن را توسط FCA رده بالا تنظیم شده است.
۴.۰ rating
روبو فارکس در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و شریک رسمی ب ام ام موتوراسپورت است. کمیسیون بین المللی خدمات مالی بلیز کارگزار را مجاز و تنظیم کرده است که حساب های تجاری تفکیک شده ای را با پیشگیری از تعادل منفی شدن موجودی حساب ارایه می دهد.
۴.۸ rating
کارگزاری LiteFinance در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد. پس از آن این شرکت به یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در بازارهای کارگزاری اروپا تبدیل شده است. اهداف برتر کارگزار بهبود فناوری آوردن معاملات مشتری به بازار بین بانکی و ارائه دهندگان نقدینگی و همچنین ارائه خدمات اضافی برای سرمایه گذاری منفعل است.