چرا تجارت فارکس 

صفحه اصلی » چرا تجارت فارکس 

انجام معامله فارکس شامل خرید همزمان ۱ ارز و فروش دیگری با نرخ ارز داده شده ای است که به عنوان نرخ ارز شناخته می شود. معامله گران فارکس با خرید 1 جفت ارز پایین و فروش آن  در بالا، و یا با فروش 1 جفت ارزدر قیمت بالا . بستن آ« در قیمت پایین . فارکس مثبت و منفی

بازار فارکس دارای مجموعه ای منحصر به فرد از جوانب مثبت و منفی برای معامله گران است که شامل کسانی که در زیر ذکر شده است.

مزایا

  • اهرم بالا: از آنجا که تبادل ارز در نرخ بازار رفتن هیچ ارزش خالصی ندارد، استفاده از اهرم در معاملات فارکس به شما اجازه می دهد تا موقعیت های کاملا بزرگ را با سپرده حاشیه ای نسبتا کوچک کنترل کنید. این خطر شما را افزایش می دهد اما همچنین به شما اجازه می دهد تا از حرکات نرخ ارز نسبتا کوچک بهره مند شوید.
  • نقدینگی بالا: بازار فارکس بزرگترین بازار مالی جهان است، بنابراین سطح نقدینگی بسیار بالایی در جفت ارز عمده دارد. این اجازه می دهد تا برای معاملات قابل ملاحظه ای در آن جفت ارز عملا در هر زمان در ساعات معاملاتی عادی اجرا می شود.
  • معاملات شبانه روزی: بازار فارکس از ساعت 5 بعد از ظهر EST در روز یکشنبه تا ساعت 5 بعد از ظهر EST در روز جمعه، حتی در تعطیلات آمریکا، برای معاملات باز باقی می ماند . این امر فرصت های تجاری ثابتی را در ساعات بازار فراهم می کند.

منفی

  • انتخاب دارایی کمتر: در حالی که بسیاری از سهام را می توان معامله کرد، تنها چند جفت ارز نسبتاً کمی در اختیار معامله گران فارکس قرار دارند، و همه آن ها مانند رشته های اصلی به شدت مایع نیستند .
  • نوسانات: حرکات قوی می توانند در بازار فارکس رخ دهند چرا که اطلاعات جدید توسط شرکت کنندگان بررسی می شود. این نوسانات می تواند منجر به سود یا زیان غیرمنتظره ای برای معامله گران شود.
  • بازار OTC تنظیم نشده: بازار فارکس بین بانکی معاملات بیش از شمارنده (OTC) و بنابراین آن را تا حد زیادی غیر قابل تنظیم باقی می ماند. با این حال ، برخی از مقررات در محل در بسیاری از حوزه های قضایی قرار داده شده برای محافظت از معامله گران خرده فروشی که از طریق کارگزاران آنلاین در بازار هستند.

بازار فارکس توضیح دارد

در بازار فارکس، معامله گران موافقت می کنند که ۱ ارز را برای دیگری مبادله کنند تا معامله ای در آن جفت ارز در سطح خاصی انجام دهند که به نرخ ارز معروف است. مانند قیمت سهام، این نرخ ارز بر اساس عوامل عرضه و تقاضا و همچنین انتظارات کلی بازار فارکس از رویدادهای آینده در نوسان است.

معامله گران فارکس می توانند در یک معامله ارز به 2 روش پول در آورند. ابتدا اگر یک ارز بخرند یا طولانی بروند و در ارزش در مقابل ارز فروخته شده بالا برود، آنوقت سود کسب می کنند. دوم اینکه اگر یک ارز را بفروشند یا کوشورت تاه بروند و در مقابل ارز خریداری شده پایین برود، آنوقت سود هم می کنند.

بسیاری از جفت ارزها به نقل از بازار فارکس نوسانات یا نوسانات قابل توجهی را نشان می دهد، که می تواند منجر به سود یا زیان برای معامله گران شود. شما می توانید جفت شدن یورو / دلار آمریکا در طول هفته گذشته، ماه، سال یا بیشتر را بررسی کنید. دیدن تاریخ جفت شدن به شما اطلاعات کاملا کمی می دهد، و شما می توانید حرکات سهام را با رویدادهای جاری در هر دو ایالات متحده یا اتحادیه اروپا مقایسه کنید.

در طول فرایند مقایسه، ممکن است متوجه شوید که جفت شدن به اخباری که می خوانید معکوس حرکت می کند. همانطور که بیشتر می خوانید، یاد می گیرید که چگونه پیش بینی کنید که ارزها بر اساس رویدادهای جاری در کجا حرکت خواهند کرد.

ریسک و پاداش در معاملات فارکس

پاداش در معاملات فارکس زمانی است که شما  یک موقعیت بای یا شورت در یک جفت ارز دارید که پس از آن به سود میرسید . خطر در انجام معامله فارکس زمانی است که بازار به عنوان انتظار شما حرکت نمی کند هنگامی که شما یک تجارت فارکس انجام داده اید.

بسیاری از کارگزاران به معامله گران اجازه می دهند تا سود یا زیان هایی را که از طریق استفاده از اهرم مالی در موقعیتی قرار می دهند، بزرگ نمایی کنند.از این رو، نسبت اهرم 500:1 به این معنی است که شما می توانید یک موقعیت 500 دلار با سپرده حاشیه 1 دلار کنترل کنید.

علاوه بر این، اکثر معامله گران موفق حداقل نسبت خطر / پاداش(ریسک به ریوارد) برای یک تجارت قبل از آنها در نظر گرفتن آن، مانند 1:2 یا 1:3. به عنوان مثال، اگر شما فکر می کنید شانس تجارت ساخت 20 پیپ در اطراف همان شانس آن از دست دادن 10 پیپ است، پس نسبت خطر / پاداش خود را از آن تجارت 1:2 است. اگر که با معیارهای نسبت ریسک / پاداش خود را برآورده, سپس شما ممکن است که تجارت شایسته اجرای در نظر بگیرند.

کارگزار خود را عاقلانه انتخاب کنید

از آنجا که< کارگزار فارکس شما شریک تجاری اولیه شما خواهد بود، می خواهید یکی را با دقت انتخاب کنید تا مطمئن شوید که آنها معتبر هستند و الزامات خود را به عنوان یک معامله گر متناسب خواهید داشت. باز کردن یک حساب نسخه ی نمایشی با یک کارگزار آنلاین شما به فکر استفاده از آن برای دیدن اینکه آیا آن را مناسب خوب است. معاملات حساب آزمایشی همچنین می تواند به جلوگیری از خطاهای بالقوه پرهزینه ای که ممکن است از شما ناآشنا بودن با پلت فرم تجاری کارگزار به وجود بیاید کمک کند.

سوالات اغلب پرسیده شده

آیا می توانم در فارکس با 10 دلار معامله کنم؟

بله، برخی از کارگزاران فارکس آنلاین مشتریان با حداقل سپرده بسیار پایین مانند 10 دلار یا حتی کمتر را بپذیرند.

PIP چیه؟

مخفف “درصد در نقطه”، یک پیپ کوچکترین تغییر سنتی در نرخ ارز یک جفت ارز است. برای اکثر جفت ارز، یک حرکت ۱ پیپ یک تغییر ۰٫۰۰۰۱(یعنی چهارمین اشار قیمت جفت ارز) است.

آیا می توانم بدون کارگزار فارکس را معامله کنم؟

بله، شما می توانید در بازار فارکس بیش از شمارنده (OTC) با موسسات مالی عمده با استفاده از خطوط اعتباری تجارت اگر شما یک خالص بالا با ارزش فردی یا شرکت داشته باشید ، و شما حتی می توانید معاملات فارکس رودیمنتاری از طریق کامبیوس محلی انجام دهد. اگر شما یک معامله گر خرده فروشی با مقدار متوسطی از سرمایه باشید ، خطر برای استفاده به عنوان حاشیه، شما یک کارگزار فارکس آنلاین برای تجارت جفت ارز را از طریق نیاز دارید.

روش

این کارگزاران برتر بسته به دسته خاصی که در آن احساس برتری می کردیم، به دلایل مختلف برای این بررسی انتخاب شدند. الزامات پایه شامل قدرت محیط نظارتی خود را، شهرت کلی به طور کلی خوب خود را با مشتریان به دست آورده در طول یک دوره طولانی و تعداد قابل توجهی از جفت ارز در دسترس برای تجارت دارند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 11 =

Axi
۳.۸ rating
Axi یک بروکر معاملات آنلاین جهانی است که پلتفرم های معاملاتی برای CFDهای سهام، فارکس، شاخص ها، طلا و بیشتر را ارائه می دهد. آنها انواع پلتفرم های معاملاتی را ارائه می دهند، از جمله MT4 و MT4 WebTrader، همراه با مجموعه ای از منابع و ماشین حساب های معاملاتی. بازارهای متنوعی برای معامله ارائه می دهند، از جمله فارکس، سهام، شاخص ها، کالاها و رمز ارزها. Axi منابع آموزشی برای معامله گران ارائه می دهد، از جمله آموزش های ویدئویی MT4، کتاب های الکترونیکی رایگان، وبلاگ و واژه نامه رمز ارز. آنها با بیش از 60,000 معامله گر در بیش از 100 کشور، شهرت قوی ای دارند و از سال 2007 مجوز کامل و تنظیم شده اند. Axi ارائه دهنده قیمت گذاری بسیار رقابتی، تکنولوژی معاملاتی با عملکرد بالا، اجرای فوق العاده سریع، اسپردهای کم، بازده بالا و اهرم مالی انعطاف پذیر است. آنها خدمات مشتری برنده جایزه 24/5 و پورتال خدمات خود را با پشتیبانی چند زبانه ارائه می دهند.
۴.۰ rating
هات فارکس در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، و حضور خود را در بیش از ۱۰۰ کشور گسترش داده است. هات فارکس توسط اداره رفتار مالی (FCA) در بریتانیا تنظیم می شود. گروه بازارهای HF به دو بخش تقسیم شده است, HF بازار انگلستان محدود و HF بازار اروپا Ltd. HotForex که انواع حساب های مختلف, ابزار معامله گر, و نرم افزار برای تسهیل مشتریان نهادی و فردی به تجارت مشتقات و فارکس آنلاین ارائه می دهد.
۴.۳ rating
HYCM یا Henyep Markets یک کارگزار جهانی CFD و فارکس است. شرکت مادر HYCM، Henyep در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد. این کارگزار توسط چندین مقام مالی در سطح جهانی از جمله اداره خدمات مالی بریتانیا (FCA) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود. عملیات HYCM در بریتانیا امن در نظر گرفته شده است چرا که آن را تا به سابقه طولانی و آن را توسط FCA رده بالا تنظیم شده است.
۴.۰ rating
روبو فارکس در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و شریک رسمی ب ام ام موتوراسپورت است. کمیسیون بین المللی خدمات مالی بلیز کارگزار را مجاز و تنظیم کرده است که حساب های تجاری تفکیک شده ای را با پیشگیری از تعادل منفی شدن موجودی حساب ارایه می دهد.
۴.۸ rating
کارگزاری LiteFinance در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد. پس از آن این شرکت به یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در بازارهای کارگزاری اروپا تبدیل شده است. اهداف برتر کارگزار بهبود فناوری آوردن معاملات مشتری به بازار بین بانکی و ارائه دهندگان نقدینگی و همچنین ارائه خدمات اضافی برای سرمایه گذاری منفعل است.