Home » HYCM

HYCM یا Henyep Markets یک کارگزار جهانی CFD و فارکس است. شرکت مادر HYCM، Henyep در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد. این کارگزار توسط چندین مقام مالی در سطح جهانی از جمله اداره خدمات مالی بریتانیا (FCA) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود.

عملیات HYCM در بریتانیا امن در نظر گرفته شده است چرا که آن را تا به سابقه طولانی و آن را توسط FCA رده بالا تنظیم شده است.

مزایا
  • ارائه می دهد حداقل 20 تا از دوره های ویدئویی از MTE - رسانه ها که توسط سطح تجربه گروه بندی شده است.
  • کانال یوتیوب HYCM کاتالوگی از و بینرها را ارائه می دهد.
  • دسترسی به ماژول های تحقیقاتی شخص ثالث از تجارت مرکزی (دیدگاه های تحلیلگر، و تقویم اقتصادی).
  • جریان اخبار فارکس تیتر از طریق مجموعه پلت فرم MetaTrader.
  • اوراق بهادار مبادله ای (غیر CFD) از طریق پلت فرم جداگانه اوراق بهادار Henyep در دسترس هستند.
  • حساب خام HYCM ، با هزینه همه در حدود 0.6 پیپ برای یورو / دلار آمریکا (پس از کمیسیون)
منفی
  • CFDها و رمزارز تنها از طریق نهادهای دریایی آن (جزایر کیمن و SVG) در دسترس هستند.
  • محتوای آموزشی فاقد مطالب کتبی است.
  • HYCM اختصاصی توابع برنامه تلفن همراه به عنوان پورتال مشتری -- آن از معامله پشتیبانی نمی کند (فقط برای پورتال مشتری و تجزیه و تحلیل استفاده می شود).

HYCM Details

روش های واریز:
روش های برداشت:
محدودیت های برداشت:
مجوزها:
زبان ها:
دستگاه ها:
تاسیس:
4,3 rating

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4,0 rating
هات فارکس در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، و حضور خود را در بیش از ۱۰۰ کشور گسترش داده است. هات فارکس توسط اداره رفتار مالی (FCA) در بریتانیا تنظیم می شود. گروه بازارهای HF به دو بخش تقسیم شده است, HF بازار انگلستان محدود و HF بازار اروپا Ltd. HotForex که انواع حساب های مختلف, ابزار معامله گر, و نرم افزار برای تسهیل مشتریان نهادی و فردی به تجارت مشتقات و فارکس آنلاین ارائه می دهد.
4,3 rating
HYCM یا Henyep Markets یک کارگزار جهانی CFD و فارکس است. شرکت مادر HYCM، Henyep در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد. این کارگزار توسط چندین مقام مالی در سطح جهانی از جمله اداره خدمات مالی بریتانیا (FCA) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود. عملیات HYCM در بریتانیا امن در نظر گرفته شده است چرا که آن را تا به سابقه طولانی و آن را توسط FCA رده بالا تنظیم شده است.
4,0 rating
روبو فارکس در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و شریک رسمی ب ام ام موتوراسپورت است. کمیسیون بین المللی خدمات مالی بلیز کارگزار را مجاز و تنظیم کرده است که حساب های تجاری تفکیک شده ای را با پیشگیری از تعادل منفی شدن موجودی حساب ارایه می دهد.
4,8 rating
کارگزاری LiteFinance در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد. پس از آن این شرکت به یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در بازارهای کارگزاری اروپا تبدیل شده است. اهداف برتر کارگزار بهبود فناوری آوردن معاملات مشتری به بازار بین بانکی و ارائه دهندگان نقدینگی و همچنین ارائه خدمات اضافی برای سرمایه گذاری منفعل است.