راهنمایی برای انتخاب کارگزار فارکس 2023 

صفحه اصلی » راهنمایی برای انتخاب کارگزار فارکس 2023 

برای سهولت این روند، ما ده ها  از کارگزاران فارکس  را آزمایش و بررسی کرده ایم و یافته های خود را به بررسی کامل کارگزاران فارکس کامپایل کرده ایم. اما نه تنها کلمه ما را برای آن — هر بررسی کارگزار فارکس نیز شامل بازخورد از معامله گران واقعی ، به طوری که شما می توانید یک تصمیم راحت ، آگاهانه داشته باشید.

معیارهای اساسی برای استفاده در انتخاب یک کارگزار کم و ساده است. بدون شک، اولویت شماره یک شما باید تضمین ایمنی وجوه شما باشد. اولا ً این به این معنی است که مطمئن شوید کارگزاری که انتخاب می کنید سپرده شما را نمی دزدد. شما به بهترین وجه می توانید با اطمینان از استفاده از یک کارگزار مستقر در و تنظیم شده توسط یک مقام مالی در یک مرکز مالی محترم از این موضوع مراقبت کنید. دوم، شما باید مطمئن شوید که حتی اگر کارگزار صادقانه عمل می کند، اما به هر دلیلی ورشکسته می شود، که شما قادر خواهید بود سپرده خود را بازیابی کنید. یکی از اقداماتی که می توان در اینجا انجام داد این است که تنها با کارگزاران سپرده گذاری کنیم که رگولاتورهای آنها حفاظت از سپرده را برای مشتریان (مانند کارگزاران تنظیم شده در ایران به عنوان مثال) ارائه می دهند. این بدان معنی است که حتی اگر کارگزار خود را شکست، دولت شما را با پرداخت وجوه خود را تا مقدار مشخصی وثیقه، اگر چه ممکن است برخی از زمان طول بکشد. فراتر از آن، سعی کنید یک کارگزار با وضعیت مالی سالم و شهرت خوب را انتخاب کنید. هنگامی که شما این اقدامات احتیاطی را گرفته اند، شما می توانید در آنچه کارگزاران بالقوه خود را از نظر طیف وسیعی از دارایی های موجود به تجارت، گسترش و کمیسیون، هزینه های تامین مالی یک شبه، و سرعت و قابلیت اطمینان از اجرای تجارت – و انتخاب خود را بر این اساس نگاه کنید.

انتخاب بهترین کارگزار فارکس برای شما؟

انتخاب کارگزار فارکس یک فرایند بسیار شخصی است و تصمیم گیری اغلب نیاز به راهنمایی از دیگران دارد که بیشتر با گزینه های موجود آشنا هستند. اما خواندن اطلاعات آنلاین فاقد لمس شخصی است که بسیاری از معامله گران هوس و ممکن است راهنمایی برای نیازهای تجاری خاص خود را ارائه نمی دهد. صحبت کردن با یک حرفه ای می تواند به شما کمک کند تا بهترین کارگزار را برای شما تعیین کنید با توضیح سیستم عامل های تجاری که می توانند نیازهای شما را برآورده کنند، با تمرکز بر کارگزاران برتری در منطقه جغرافیایی شما، یا کمک به شما برای پیدا کردن ابزارهای تجاری که به شما کمک خواهد کرد استراتژی های تجاری خود را تقویت کنید.

چیزهایی که باید در نظر گرفتن در هنگام انتخاب یک کارگزار

Regulation, Safety of Funds & Legal Issues

مقررات و انطباق هستند – مهم ترین چیزهایی که در نظر گرفتن در هنگام انتخاب یک کارگزار مهم است. کارگزار تنظیم نشده اساسا می تواند خیلی بد باشد. چنین کارگزار ممکن است چیزی بیش از کلاهبرداری آنلاین نباشد، بنابراین ارزش آن را به شدت با توجه به هر کارگزاران تنظیم نشده است.

انطباق نظارتی

فعالیت یک کارگزار قابل اعتماد همیشه باید توسط یک تنظیم کننده رسمی که برای حفاظت و ترویج یکپارچگی عملیات کارگزاری طراحی شده است، اداره شود. همه انواع شیوه های سوء استفاده مرتبط با فروش آینده و گزینه ها باید خارج از سوال باشد، چرا که معامله گران باید در برابر تقلب و همچنین دستکاری محافظت شوند. یک کارگزار آمریکایی باید با کمیسیون معاملات آتی کالای آمریکا (CFTC) به عنوان تاجر و فروشنده خرده فروشی فارکس ثبت شود. همچنین باید عضو NFA (انجمن ملی آینده) باشد. این اعتبارنامه ها معمولاً در بخش About Us وب گاه کارگزار ذکر شده اند. معادل های این انجمن های تجاری و نهادهای نظارتی تقریباً در هر کشوری در جهان حضور دارند. بسته به اینکه کارگزار آنها در کجا مستقر است، معامله گران همیشه باید تحقیق کنند و به دنبال این اعتبارنامه ها باشند. از این لحاظ، آن را نیز ارزش تحقیق در سال زمانی که کارگزار مجوز خود را به دست آورد به عنوان این ممکن است برخی از اهمیت نیز حمل، در رابطه با شهرت کلی و سابقه عملیاتی کارگزار.

ایمنی وجوه

کارگزاران تنظیم شده باید مجموعه ای از قوانین را رعایت کنند که به منظور صیانت از دارایی های سرمایه گذار است. این دلیل اولیه این است که چرا مقررات بسیار مهم است. هر کارگزار تنظیم شده منوط به یک «قانون سرمایه خالص» است که حداقل مقدار سرمایه ای را تجویز می کند که به صورت مایع نگهداری شود. به این ترتیب سرمایه گذاران با ‘خالص ایمنی' در صورت مجبور شدن یک کارگزار به بستن محافظت می شوند. علاوه بر نیاز به حفظ حداقل الزامات سرمایه، کارگزاران تنظیم شده در اکثر حوزه های قضایی ملزم به نگه داشتن تمام وجوه مشتری جدا شده در حساب های جدا شده به طوری که وجوه مشتری به طور تصادفی (یا هدفمند) به هر دلیلی غیر از اجرای معاملات مشتری استفاده نمی شود. برخی از ملت ها مانند بریتانیا حتی بیمه سپرده مورد حمایت دولت را برای کارگزاران تنظیم شده خود ارائه می دهند تا مشتریان حتی اگر کارگزار موفق به نامناسب کردن آن ها شود، بخشی یا تمام وجوه خود را بازیابی کنند.

انواع کارگزار

نوع کارگزار مورد استفاده می تواند بر عملکرد و نتایج معاملات کلی یک نفر تاثیر داشته باشد.

میز خرید و فروش در مقابل کارگزاران ECN

کارگزاران میز خرید و فروش به طور مشابه به میز خرید و فروش ارائه شده توسط موسسات مالی مختلف و بانک ها کار می کنند. یک کارگزار فارکس که از میز خرید و فروش استفاده می کند و به عنوان فروشنده ارز خرده فروشی و تاجر کمیسیون آتی (یا معادل آن در یک کشور دیگر) ثبت شده است، می تواند معاملات را جبران کند. سیستم No Dealing Desk از سوی دیگر موقعیت ها را به طور خودکار جبران می کند و سپس آن ها را به بازار بین بانکی منتقل می کند. کارگزاران کار از طریق یک سیستم میز خرید و فروش به طور مستقیم با ارائه دهندگان نقدینگی بازار کار نمی کنند، بنابراین تنها یک ارائه دهنده نقدینگی در معادله باقی می ماند، و این یک تضاد اساسی منافع به دنیا می آورد.

از سوی دیگر یک کارگزار ECN به معامله گران خود دسترسی مستقیم به دیگر شرکت کنندگان در بازار را از طریق یک شبکه ارتباطات الکترونیکی ارائه می دهد. چرا یک کارگزار ECN برتر از میز خرید و فروش یکی گسترش عاقلانه است؟ ساده : از آنجا که آن را با نقل قول قیمت از چندین نهاد تجاری می پردازد ، آن را می تواند پیشنهاد بسیار بهتر / درخواست گسترش ارائه دهد.

مدل کسب و کار یک کارگزار ECN یک کارگزار کاملاً عادلانه است، چرا که یک تضاد عمده منافع را از بین می برد: چون با معاملات بین معامله گران مختلف مطابقت دارد، نمی تواند به تنها بازارساز تبدیل شود، بنابراین نمی تواند در برابر مشتریان خود تجارت کند. یکی دیگر از مزایای ECN این است که به دلیل گسترش پایین تر آن را ارائه می دهد، چنین کارگزاران می توانند یک کمیسیون ثابت در هر معامله بگیرند.  در شرایط خاص، نقدینگی آنها می تواند به طور کامل خشک شود، ایجاد لغزش های بسیار بیشتری نسبت به مشتری کارگزاران میز خرید و فروش ممکن است رنج می برند. یکی دیگر از واقعیت های غم انگیز این است که بسیاری از کارگزاران خود را از نوع ECN توصیف می کنند، اما عنصری از میز خرید و فروش در داخل عملیات خود دارند، بنابراین ECNs “درست” نیستند.

Fees & Commissions

این امر ما را به سومین عامل مهم انتخاب کارگزاری می رساند: هزینه ها

هزینه های کارگزاری – قیمت همه چیز نیست

هزینه های کارگزاری هزینه هایی است که کارگزار برای خدماتی که ارائه می دهد هزینه می کند، که خدمات متمرکز بر تسهیل معاملات بین خریداران و فروشندگان است. مقدار این هزینه ها بستگی به نوع کارگزار، و نوع خدماتی دارد که معامله گر به آن امضا می کند.

Commissions & Spreads (ثابت یا غیر ثابت)

تفاوت کلیدی بین هزینه ها و کمیسیون هایی که همه معامله گران باید درک کنند، این است که هزینه ها نشان دهنده یک شارژ مسطح هستند، در حالی که کمیسیون ها بسته به محصول مالی تحویل داده شده و اندازه معامله متفاوت است.

خدمات حق بیمه ارائه شده توسط کارگزار؟

کارگزاران خدمات کامل ارائه انواع perks اضافی و ویژگی های حق بیمه، که برخی از آنها در واقع بسیار مفید است. چنین خدماتی هزینه اضافی هر چند هستند. از این لحاظ، آنچه شما باید به دنبال آن باشید، کارگزاری است که تا حد امکان خدمات حق بیمه زیادی را شامل می شود، تا حد امکان ارزان. در رده خدمات حق بیمه، ما ویژگی هایی مانند مشاوره و تحقیقات پوشش طیف گسترده ای از دارایی های معامله شده، مشاوره بازنشستگی، برنامه ریزی مالیاتی و غیره. شما باید با دقت بررسی کنید که آیا به چنین خدماتی نیاز دارید یا نه. اگر شما فقط به دنبال اجرای معاملات، هیچ نقطه ای در گرفتن در هر گونه intricacies حق بیمه خدمات جنین وجود دارد.

آیا کارگزار اعتبار و یا بدهی rollover روزانه دارد؟

یکی دیگر از عوامل در نظر گرفتن rollover روزانه است. rollover روزانه بهره اعتبار و یا بدهی به نهاد برگزاری موقعیت فارکس یک شبه، بسته به نرخ بهره نسبی ارزهای درگیر در تجارت است. موقعیت هایی که گذشته 5PM EST باز نگه داشته می شوند، موقعیت هایی محسوب می شوند که یک شبه برگزار می شوند. در چنین مواردی کارگزار در نظر خواهد گرفت که معامله گر نسبت به ارز ملی دیگر جفت کدام ارز ملی را خریداری کرده است. اگر تفاوت نرخ بهره به نفع ارز خریداری شده، معامله گر بهره rollover اعتبار داشته باشد: در تئوری، حداقل. اگر راه دیگری باشد، علاقه بدهکاری خواهد شد. مشکل اینجاست که اکثر کارگزاران مطمئن می شوند که مشتریان شان هزینه برگزاری بیشتر موقعیت ها را یک شبه پرداخت می کنند و چیزی برای متوقف کردن این کار فراتر از هزینه واقعی بازار وجود ندارد. اکثر کارگزاران رول اوور از موقعیت های باز به طور خودکار دارند. مهم این است که بدانید که بهره rollover (چه بدهکار باشد و چه اعتبار) بر روی مقدار کامل درگیر در تجارت محاسبه می شود و نه در حاشیه به تنهایی. یکی دیگر از چیز مهم در مورد بهره rollover این است که آن را نشان دهنده یک جریان درآمد جداگانه از سود سرمایه و به این ترتیب، آن را به طور جداگانه بیش از حد مالیات، به عنوان درآمد بهره است.

شرایط تجاری

زمان برای قرار دادن برخی از نور در عبارات و شرایط شما ممکن است در سراسر در داخل این راهنمای آمده است اما که به طور کامل تا به حال توضیح داده نشده است.

حاشیه

از طریق یک حساب حاشیه، سرمایه گذار اساسا از کارگزار قرض می گیرد، با قصد کنترل موقعیت های بزرگتر از او قادر به کنترل تنها بر اساس سرمایه سرمایه گذاری شده خود است. حساب های حاشیه ای ویژه ای وجود دارد که معامله گران می توانند برای این منظور از آن ها استفاده کنند. درصد حاشیه در مورد حساب هایی که در ۱۰۰٬۰ واحد ارزی تجارت می کنند، ۱ تا ۲٪ تعیین شده است. این بدان معناست که برای کنترل یک موقعیت ۱۰۰٬۰ دلاری، یک معامله گر نیاز به واریز ۱۰ دلار دارد. حساب های حاشیه ای با خطرات خود می آیند، و روش های عملیاتی ویژه به معنای کاهش خطر برای معامله گر و همچنین برای کارگزار است.

تفاوت حاشیه و اهرم ساده است. بیایید بگوییم یک کارگزار نیاز به سپرده 1000 دلار دارد تا معاملات به ارزش تا 100 هزار دلار انجام شود. اهرم عاملی است که توسط آن سپرده ضرب می شود تا به حداکثر ارزش تجاری برسد: در این حالت، ۱۰۰، بنابراین اهرم ۱۰۰ به ۱ است. حاشیه به سادگی مقدار سپرده مورد نیاز به عنوان درصدی از حداکثر ارزش تجاری است. در اینجا، 1 درصد است. این فقط سمت تلنگر محاسبه قبلی است.

اهرم = حداکثر ارزش تجاری / سپرده

به صورت محاوره ای، «حاشیه» اغلب برای اشاره به پول نقد واریز شده با یک کارگزار استفاده می شود.

سپرده اولیه

سپرده اولیه اولین سپرده ای است که یک معامله گر با یک کارگزار می سازد. این سپرده ممکن است مشمول پاداش های ویژه ای مانند بونوس باشد.

Bonuses & Promotions

پاداش ها و تبلیغات ابزار بازاریابی مورد استفاده توسط کارگزار برای “شیرین کردن” پیشنهاد آن، و در نتیجه برای جذب کسب و کار بیشتر است. شما ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که آیا یک کارگزار واقعا با کیفیت بالا نیاز به ارائه چنین مشوق هایی را احساس خواهد کرد.

خدمات به مشتریان

خدمات به مشتریان برای معامله گران جدید و سرمایه گذاران با تجربه به طور یکسان بسیار مهم است. هر زمان که یکی اجرا می شود به هر نوع مشکل با کارگزار خود، این وظیفه عامل خدمات به مشتریان  همه چیز است. به این ترتیب، تخصص، مهارت ها و در دسترس بودن کارکنان خدمات به مشتریان باید عاملی در تعادل انتخاب کارگزار باشد.

سیستم عامل های تجاری

پلت فرم تجاری دروازه بین معامله گر خرده فروشی و بازارها است. همچنین ابزاری است که معامله گر از طریق آن معاملات خود را انجام می دهد. یک پلت فرم تجاری مناسب، ساده، سریع و کاربرپسند در تجارت با موفقیت حیاتی است.

Ease of Deposit & Withdrawal

قادر بودن به سپرده گذاری و برداشت پول از کارگزار خود به سرعت و به راحتی بسیار مهم است. این همه بستگی به نوع برداشت و گزینه های سپرده کارگزار خود را پشتیبانی می کند. انتخاب این راه حل های پرداخت باید تا حد امکان بزرگ و متنوع باشد. همچنین ایده خوبی برای بررسی زمان برداشت، به عنوان بسیاری از معامله گران شکایت می کنند که می تواند تا یک هفته طول بکشد به عقب نشینی، زمانی که آنها می خواستند بودجه خود را در دسترس سریعتر است.

حداقل تعادل

اصطلاح «حداقل تعادل» به میزان پولی اطلاق می شود که معامله گر برای باز نگه داشتن حساب و دریافت خدماتی که برای آن ثبت نام کرده است، باید در حساب خود نگه دارد. بدیهی است که هر چه این مقدار کوچکتر باشد، برای معامله گر بهتر است.

ابزار

در زمینه تجارت فارکس، یک ابزار به عنوان یک دارایی قابل معامله، و هر دارایی زمینه ای مشتق تعریف می شود. کالاها، سهام، شاخص ها و جفت ارز همگی ابزار تجاری هستند، زیرا از طریق آن ها، ارزش برگزار می شود و/یا منتقل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − چهار =

Axi
۳.۸ rating
Axi یک بروکر معاملات آنلاین جهانی است که پلتفرم های معاملاتی برای CFDهای سهام، فارکس، شاخص ها، طلا و بیشتر را ارائه می دهد. آنها انواع پلتفرم های معاملاتی را ارائه می دهند، از جمله MT4 و MT4 WebTrader، همراه با مجموعه ای از منابع و ماشین حساب های معاملاتی. بازارهای متنوعی برای معامله ارائه می دهند، از جمله فارکس، سهام، شاخص ها، کالاها و رمز ارزها. Axi منابع آموزشی برای معامله گران ارائه می دهد، از جمله آموزش های ویدئویی MT4، کتاب های الکترونیکی رایگان، وبلاگ و واژه نامه رمز ارز. آنها با بیش از 60,000 معامله گر در بیش از 100 کشور، شهرت قوی ای دارند و از سال 2007 مجوز کامل و تنظیم شده اند. Axi ارائه دهنده قیمت گذاری بسیار رقابتی، تکنولوژی معاملاتی با عملکرد بالا، اجرای فوق العاده سریع، اسپردهای کم، بازده بالا و اهرم مالی انعطاف پذیر است. آنها خدمات مشتری برنده جایزه 24/5 و پورتال خدمات خود را با پشتیبانی چند زبانه ارائه می دهند.
۴.۰ rating
هات فارکس در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، و حضور خود را در بیش از ۱۰۰ کشور گسترش داده است. هات فارکس توسط اداره رفتار مالی (FCA) در بریتانیا تنظیم می شود. گروه بازارهای HF به دو بخش تقسیم شده است, HF بازار انگلستان محدود و HF بازار اروپا Ltd. HotForex که انواع حساب های مختلف, ابزار معامله گر, و نرم افزار برای تسهیل مشتریان نهادی و فردی به تجارت مشتقات و فارکس آنلاین ارائه می دهد.
۴.۳ rating
HYCM یا Henyep Markets یک کارگزار جهانی CFD و فارکس است. شرکت مادر HYCM، Henyep در سال ۱۹۷۷ تأسیس شد. این کارگزار توسط چندین مقام مالی در سطح جهانی از جمله اداره خدمات مالی بریتانیا (FCA) و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود. عملیات HYCM در بریتانیا امن در نظر گرفته شده است چرا که آن را تا به سابقه طولانی و آن را توسط FCA رده بالا تنظیم شده است.
۴.۰ rating
روبو فارکس در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و شریک رسمی ب ام ام موتوراسپورت است. کمیسیون بین المللی خدمات مالی بلیز کارگزار را مجاز و تنظیم کرده است که حساب های تجاری تفکیک شده ای را با پیشگیری از تعادل منفی شدن موجودی حساب ارایه می دهد.
۴.۸ rating
کارگزاری LiteFinance در سال ۲۰۰۵ تأسیس شد. پس از آن این شرکت به یکی از بزرگترین شرکت کنندگان در بازارهای کارگزاری اروپا تبدیل شده است. اهداف برتر کارگزار بهبود فناوری آوردن معاملات مشتری به بازار بین بانکی و ارائه دهندگان نقدینگی و همچنین ارائه خدمات اضافی برای سرمایه گذاری منفعل است.